אודות הנגריה

אלוןאת נגריית "אלון צבי כהן בע"מ" הקמתי בשנת 2003 מתוך אהבה גדולה. אהבה לאדריכלות, לנגרות ולמפגש ביניהם.

בשנתי האחרונה בלימודי האדריכלות הגעתי לקיבוץ כפר עזה כדי להכין פרויקט גמר בנגרייה של הקיבוץ. התאהבתי במגע עם החומר הפיזי, עם הניחוח של העץ ועם האתגרים היצירתיים שנבעו מהמפגש בין דרישות התוכנית האדריכלית לבין היצירה המושלמת שלה בפועל.

בסיום לימודי האדריכלות בחרתי להפוך את האהבה למקצוע. למדתי נגרות קלאסית ועברתי השתלמויות אומן רבות בתחום של טכניקות נגרות חדשניות, חומרים מורכבים ואמנות העץ.

כאדריכל, הקורא תוכניות ושרטוטים, קל לי להבין בקלות ובמהירות את החזון של האדריכל. אינני מפחד מפרויקטים מסובכים והיצירתיות שלי מספקת גמישות בעת הצורך. האדריכלים יודעים כי הם תמיד יכולים לסמוך עלי. גם באיכות העבודה. גם בדיוק הביצוע. וגם בלוחות הזמנים.

הנגרייה ממוקמת בפינת חמד פסטוראלית, מושב אלישמע. צוות הנגרים שלי איתי כבר שנים רבות וכולם נגרים מקצועיים ומיומנים בעלי ניסיון של עשרות שנים. בכל התקנה, הלקוחות משבחים את האווירה הנעימה ואת המקצועיות שבה הדברים נעשים.

בין לקוחות הנגרייה ניתן למצוא לקוחות פרטיים וגם לקוחות עסקיים. הקו המנחה אותנו בכל פרויקט הינו: לעבוד עם החומרים הטובים והחדשניים ביותר בשוק ולשמור על האיכות הגבוהה ביותר שאפשר. כי עבורנו איכות היא לא רק תוצאה אלא היא דרך חיים.

אלון צבי כהן